Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym gościom za tak liczny udział w konkursie. Dziękujemy tym bardziej, za wszystkie cenne uwagi i sugestie, które Państwo wymieniliście w ankietach pozostawionych w recepcji lub przesłanych na e-mail. Dziękujemy również tym gościom, którzy pozostawili swoje oceny, nie biorąc udziału w konkursie poprzez brak wypełnienia pytań konkursowych.

Ilość ankiet biorących udział w konkursie wyniósł: 148 - z tej ilości jury musiało wybrać trzech zwycięzców!

A oto oni:

1 Nagroda: Pobyt w apartamencie dla 2 osób z wyżywieniem  w terminie 18-25.08.2018 o łącznej wartości 2.820zł

dla: Tomasz Chudobiecki
hasło: Fala 1 - daj się ponieść w morze... atrakcji

 

2 Nagroda: Pobyt w pokoju dla dwóch osób z wyżywieniem w terminie 01-03.05.2018 o łącznej wartości 500zł

dla: Katarzyna Drobot
hasło: Fala 1 - tworzymy dobre wspomnienia

 

3 Nagroda: Bal Sylwestrowy z noclegiem dla 2 osób w terminie 30.12.2017-02.01.2018 o łącznej wartości 500zł

dla: Justyna Hylińska
hasło: Fala 1 - razem tworzymy najlepsze wspomnienia

Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody w formie voucherów prześlemy pocztą po uprzednim kontakcie telefonicznym lub e-mailowym.

 

Centrum Fala1 to całoroczny kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy położony zaledwie 300 m od Morza Bałtyckiego, w malowniczej miejscowości - ŁAZY koło Mielna.
Zapewniamy rodzinny wypoczynek, weekendowe pobyty, wczasy tematyczne a także spotkania biznesowe i przyjęcia weselne. W okresie wakacji zapewniamy masę atrakcji wliczonych w cenę pokoju, m.in.: jazda konna, cyrk dla dzieci, animacje dla dzieci i dorosłych, przedstawienia teatralne oraz występy muzyków na żywo, zajęcia z trenerami fitness oraz lekcje tańca, turnieje sportowe oraz imprezy taneczne, pieczenie prosiaków przy ognisku. Dodatkowo posiadamy gabinet kosmetyczny i gabinety masażu, kort tenisowy, siłownię, bilard, rowery, boiska sportowe oraz sale konferencyjno-bankietowe.